Новини

16 жовтня 2019, 18:30

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення»

докладніше
16 жовтня 2019, 17:50

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити у другому читанні зміни до деяких законодавчих актів щодо гармонізації законодавства у сфері порівняльної реклами із правом Євросоюзу

докладніше
16 жовтня 2019, 17:40

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів правозахисний форум на тему: «Подолання наслідків конфлікту: порядок денний для нового парламенту»

докладніше
16 жовтня 2019, 17:35

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей

докладніше
16 жовтня 2019, 17:02

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки затвердив План роботи на період другої сесії

докладніше
16 жовтня 2019, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув питання порядку денного

докладніше
16 жовтня 2019, 16:00

Ми маємо шукати позиції, які допоможуть об’єднати нашу країну, - Дмитро Разумков

докладніше
16 жовтня 2019, 14:08

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
16 жовтня 2019, 14:08

Ухвалено Закон щодо припинення відшкодування народному депутату витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань або засідань комітетів Верховної Ради

докладніше
16 жовтня 2019, 13:45

Прийнято Постанову "Про призначення Совгирі О. В. на посаду постійного представника Верховної Ради України у Конституційному Суді України"

докладніше
16 жовтня 2019, 13:27

Прийнято Постанову "Про участь постійного представника Верховної Ради України у конституційному провадженні"

докладніше
16 жовтня 2019, 13:18

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування"

докладніше
16 жовтня 2019, 09:48

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 жовтня

докладніше
16 жовтня 2019, 09:08

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 16 жовтня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 грудня 2014, 14:23

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка пропонує внести до Верховної Ради проект постанови про доповідь Голови Національного банку України

 

Голова Комітету Сергій Рибалка на засіданні в середу зазначив, що проект постанови включає три пункти: заслухати доповідь Голови НБУ щодо стану грошово-кредитного ринку України; за результатами обговорення доповіді визнати роботу Голови НБУ незадовільною; звернутися до Президента України з проханням внести на розгляд Верховної Ради питання про звільнення В.Гонтаревої із займаної посади.

Комітет також ухвалив рішення звернутися до Національного банку України з проханням надати інформацію про рефінансування банків.

"Які банки отримують сьогодні рефінансування і хто сьогодні купує долар на міжбанку. Суспільство має знати, хто заробляє на курсовій різниці, хто купує долар по 16, продаючи на чорному ринку за 22 гривні", - наголосив С.Рибалка.

Крім цього, на засіданні Комітету було створено робочу групу, до якої увійшли представники громадських організацій, що відстоюють інтереси позичальників і вкладників банків.

С.Рибалка заявив, що Комітет готовий виступити майданчиком для організації діалогу і знаходження компромісу між усіма сторонами для розв'язання проблеми реструктуризації валютних кредитів та інших проблем учасників "Фінансового майдану". За його словами, Комітет запросить взяти участь у роботі групи представників НБУ, Мінфіну, Мінекономіки та ключових парламентських комітетів.

Голова Комітету також заявив, що Комітет відкритий для всіх пропозицій. "Ситуація дуже серйозна і багато людей давно знаходяться на межі відчаю. Тому Комітет зробить все можливе, щоб був знайдений компроміс", - наголосив С.Рибалка.

Він повідомив, що сьогодні обсяг валютних кредитів становить близько 8 млрд. доларів з розрахунку по курсу 12 грн. за долар, половина з яких - іпотечні.