Новини

19 червня 2019, 17:31

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув зміни до Закону «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації»

докладніше
19 червня 2019, 16:54

Члени депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» провели особистий прийом громадян

докладніше
19 червня 2019, 15:30

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку з трагічною смертю народного депутата України Дмитра Тимчука

докладніше
19 червня 2019, 14:04

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
19 червня 2019, 13:02

Ірина Геращенко: «Українські дипломати мають донести міжнародним партнерам інформацію про застосування Росією і бойовиками сексуального насильства на Донбасі в якості знаряддя війни та катування українців»

докладніше
19 червня 2019, 12:07

Закон про мову і практична законотворчість: Інститут законодавства Верховної Ради долучився до гуманітарних проектів з популяризації української мови

докладніше
19 червня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 червня

докладніше
19 червня 2019, 09:13

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 19 червня

докладніше
18 червня 2019, 18:20

Відбулися пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
18 червня 2019, 18:02

Члени депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 червня 2019, 16:45

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України на своєму засіданні розглянув ряд законопроектів

докладніше
18 червня 2019, 14:44

Проектом «Планета Земля – Єдина» презентовано експозицію про сучасне мистецтво України та Великої Британії

докладніше
18 червня 2019, 14:25

Ірина Геращенко: «Закликаємо Президента підписати ухвалені законопроекти у сфері європейської інтеграції - це буде потужним сигналом для міжнародних партнерів напередодні Саміту Україна-ЄС» (відео)

докладніше
18 червня 2019, 12:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 18 червня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 грудня 2014, 14:23

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка пропонує внести до Верховної Ради проект постанови про доповідь Голови Національного банку України

 

Голова Комітету Сергій Рибалка на засіданні в середу зазначив, що проект постанови включає три пункти: заслухати доповідь Голови НБУ щодо стану грошово-кредитного ринку України; за результатами обговорення доповіді визнати роботу Голови НБУ незадовільною; звернутися до Президента України з проханням внести на розгляд Верховної Ради питання про звільнення В.Гонтаревої із займаної посади.

Комітет також ухвалив рішення звернутися до Національного банку України з проханням надати інформацію про рефінансування банків.

"Які банки отримують сьогодні рефінансування і хто сьогодні купує долар на міжбанку. Суспільство має знати, хто заробляє на курсовій різниці, хто купує долар по 16, продаючи на чорному ринку за 22 гривні", - наголосив С.Рибалка.

Крім цього, на засіданні Комітету було створено робочу групу, до якої увійшли представники громадських організацій, що відстоюють інтереси позичальників і вкладників банків.

С.Рибалка заявив, що Комітет готовий виступити майданчиком для організації діалогу і знаходження компромісу між усіма сторонами для розв'язання проблеми реструктуризації валютних кредитів та інших проблем учасників "Фінансового майдану". За його словами, Комітет запросить взяти участь у роботі групи представників НБУ, Мінфіну, Мінекономіки та ключових парламентських комітетів.

Голова Комітету також заявив, що Комітет відкритий для всіх пропозицій. "Ситуація дуже серйозна і багато людей давно знаходяться на межі відчаю. Тому Комітет зробить все можливе, щоб був знайдений компроміс", - наголосив С.Рибалка.

Він повідомив, що сьогодні обсяг валютних кредитів становить близько 8 млрд. доларів з розрахунку по курсу 12 грн. за долар, половина з яких - іпотечні.