Сьогодні у «Голосі України»:

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Новим роком і Різдвом Христовим.

Кожен день дає шанс бути справжніми творцями історії

Вашингтон знову засвідчив підтримку незалежності нашої держави

Хто розвіює міфи, той переможе

Святий Миколай і Дід Мороз ходять разом. Головне — вірити в дива і робити добрі справи

Волонтерка Анна Майборода: «Маємо їздити на передову і у сіру зону, щоб привозити туди частинку України, дух цивільного життя, тепло, людяність»

Важливо захищати вже здійснені мрії

Індекс сала

Якби Україна мала півмільйона пластунів, за її майбутнє можна було б не турбуватися

Мега-події на спортивній арені, відкладені у часі

 

Вітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Новим роком і Різдвом Христовим.

2021 рік був щедрим на знаменні події. Ми разом відзначили тридцятиріччя нашої незалежності. У фінал цього року ми виходимо з оберемком перемог. І це не просто слова.

Ставши Головою Парламенту, я взяв за добру звичку звітувати про нашу діяльність. Звітувати не за кілька годин до Нового року. Я розповідав про досягнення парламенту чи не після кожного пленарного засідання. За останні місяці ми вперше прийняли закони, окремі з яких очікували на свій зірковий час понад 20 років. Це закони про локалізацію, індустріальні парки, боротьбу з олігархами, адміністративну процедуру, медіацію, капеланів та інші. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/354848).

Кожен день дає шанс бути справжніми творцями історії

Упродовж року народні депутати на планових та позачергових засіданнях ухвалили сотні актуальних законів, які забезпечили життєдіяльність країни. Також вони долали багато викликів — відсіч збройної агресії Росії, ковід, енергетична світова криза та інші. Як оцінюють підсумки року, що минає, самі політики і які «казкові» надії покладають на наступний рік? (читайте у «Голосі України» на 2-3 стор. >>> article/354856).

Вашингтон знову засвідчив підтримку незалежності нашої держави

Президент України Володимир Зеленський поспілкувався телефоном із державним секретарем Сполучених Штатів Ентоні Блінкеном, повідомили їхні прес-служби. Розмова відбулася напередодні переговорів президентів США та Росії, ініціатором яких виступив Кремль. Перемовини Джо Байдена та Володимира Путіна були анонсовані на пізній вечір 30 грудня. На момент верстки номера їх результати не були відомі. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/354820).

Хто розвіює міфи, той переможе

Інформаційна війна — це не війна інформацією, це війна міфами. Варто не спростовувати фейки супротивника, а вдарити в його міф. Розвіяли міф — перемогли! Тут треба грати, діяти на випередження, а не доводити, на чиєму боці правда. В цьому переконаний політтехнолог Дмитро Фіщенко. Він вважає доречним створити ціле управління міфами. Саме креативність висловлювань пана Фіщенка спонукала до цієї розмови.

— Нині ми не тільки відчуваємо, а й усвідомлюємо, наскільки змінилося наше життя. Гібридизація, підміна понять, заміна пріоритетів відбуваються на різних рівнях буття, свідомості, соціального, політичного, міжнародного устрою. Йде війна цінностей і сенсів. То хто ж формує цю нову реальність? (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/354826).

Святий Миколай і Дід Мороз ходять разом. Головне — вірити в дива і робити добрі справи

Ніхто, певне, не чекає так новорічно-різдвяних свят, як українці, бо ж тривають свята від Романа до Йордана і розпочинаються у перший день зими — 1 грудня. У день ангела Романа, ім’я якого з юдейської перекладається як «рівний Богу», з давніх-давен визначали, якими будуть грудень, січень і лютий. Цей день обов’язково треба прожити в мирі й злагоді, бо будь-які суперечки 1 грудня триватимуть весь рік. Слідом за Романом приходить свято покровительки любові й шлюбу Катерини, а 13 грудня — Андрія з вечорницями, жартами, ворожінням і кусанням калити. А 17-го, 18-го і 19-го — свята Савки, Варки та Cвятого Миколая. А згодом вже й Новий рік. Хтось чекає подарунків від Святого Миколая, хтось — від Діда Мороза. Але всі хочуть бути здоровими, щасливими й коханими, жити в добробуті й мирі, без ковіду і війни. (читайте у «Голосі України» на 5 стор. >>> article/354832).

Волонтерка Анна Майборода: «Маємо їздити на передову і у сіру зону, щоб привозити туди частинку України, дух цивільного життя, тепло, людяність»

Анна Майборода була однією з перших волонтерів, які у 2014 році підставили плече нашій армії. Маючи власний бізнес, коло друзів та однодумців, які не хотіли жити в країні із зашморгом тоталітаризму на шиї, вона одразу підтримала столичний Євромайдан. Коли влада Януковича втекла, з’ясувалося, що у військових частинах навколо Києва через патову ситуацію з постачанням солдатам навіть нічого їсти. Про це Аня дізналася з посту у Фейсбуці. Завдяки соцмережі й познайомилися між собою кияни Анна Майборода, Анна Сандалова та Іван Жеков — автор того допису. (читайте у «Голосі України» на 6 стор. >>> article/354835).

Важливо захищати вже здійснені мрії

За межами України мешкає від 11 до 13 мільйонів українців і їхніх нащадків, тобто майже чверть народу, і це цифри дворічної давності. Однак вони не розривають зв'язок з Батьківщиною і продовжують мріяти про її щасливе майбутнє. «Якою є Україна у мріях діаспорян?» - запитав «Голос України» в переддень Нового року. (читайте у «Голосі України» на 9 стор. >>> article/354822).

Індекс сала

Уже в січні на м’ясопродукти прогнозують цінове «потепління». У період ажіотажного попиту, коли громадяни активно змітають харчі з прилавків магазинів та базарів, прагнучи зробити якомога багатшим новорічно-різдвяний стіл, ціни, як то кажуть, кусаються. Нинішній грудень також не став винятком. 2021-й взагалі позначився рекордами для споживачів. Хліб, м’ясо, молоко, овочі з борщового набору — все додавало у вартості. У виробників кожного з цих продуктів на запитання «чому дорожчає?» були свої пояснення, які зазвичай зводилися до недешевих енергоносіїв, сировини, логістики та інших складових. А лідером у році, що минає, за ціновим зростанням можна визнати звичайне сало, яке перейняло пальму першості у соняшникової олії (саме її називають чемпіоном за вартісним стрибком у 2020-му). (читайте у «Голосі України» на 11 стор. >>> article/354851).

Якби Україна мала півмільйона пластунів, за її майбутнє можна було б не турбуватися

Найкращий шлях до змін — виховання відповідальної молоді. Це надскладне завдання успішно виконує Національна скаутська організація України «Пласт». (читайте у «Голосі України» на 13 стор. >>> article/354812).

Мега-події на спортивній арені, відкладені у часі

Вони здобували яскраві перемоги, підіймалися на п’єдестал, співали гімн України та тримали в руках синьо-жовтий прапор. Наші спортсмени в 2021 році не лише виборювали медалі, гучні титули, а й плакали від розчарувань. Так склалося, що через коронавірус цей рік став олімпійським. З тієї самої причини й головний футбольний турнір у Старому Світі — чемпіонат Європи — відбувся саме цього літа. Отож Євро-2020, залишивши, як і Олімпіада, у своїй назві минулорічні цифри, захопило увагу світового суспільства. Саме ці дві мега-події стали лакмусовим папірцем успіху й для вітчизняних спортсменів. (читайте у «Голосі України» на 15 стор. >>> article/354824).

Повний випуск «Голосу України» від 31.12.2021 на сайті http://www.golos.com.ua

Повернутись до публікацій

Версія для друку