Сьогодні у «Голосі України»:

Нагорода і сльози Дар'ї Білодід

Бізнес має розуміти довгострокові перспективи, щоб будувати свою стратегію

30 днів до проголошення Незалежності України

Оксана Линів - зірка найпрестижнішого оперного фестивалю

Агресор блокує пошук зниклих безвісти

Держава має забезпечити житлом ветеранів-переселенців

Зараз найсприятливіший час для антиковідної вакцинації

 

Нагорода і сльози Дар'ї Білодід

Дворазова чемпіонка світу, чемпіонка Європи і Європейських ігор 20-річна киянка Дар'я Білодід виборола бронзову медаль на олімпійському турнірі в Токіо. Дзюдо. Це перша нагорода українців на Іграх-2020. У бронзовому фіналі Білодід красиво перемогла ізраїльтянку Ширу Ішоні. І... заплакала. Звичайно, вона розраховувала на золоту відзнаку. Але, хоч як банально це звучить, її "бронза" - на вагу золота. (читайте у «Голосі України» на 1, 11 стор. >>> article/349002).

Бізнес має розуміти довгострокові перспективи, щоб будувати свою стратегію

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вважає доцільним створити незалежну комісію при Національному агентстві з питань запобігання корупції, яка визначатиме перелік осіб, які мають надмірний вплив та значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів). На цьому він наголосив у ефірі одного з телеканалів. "На мій погляд, це повинна бути незалежна комісія, яка може діяти при НАЗК, - сказав він. - Я подавав відповідні правки. Вона формується на конкурсній основі, є незалежною, громадською, не потребуватиме додаткових видатків на свою діяльність. Організаційний процес роботи комісії фактично буде забезпечуватися НАЗК". (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/349001).

30 днів до проголошення Незалежності України

Центральний державний архів громадських об'єднань України, у фондах якого зберігаються документальні джерела із суспільно-політичної історії України новітньої доби, презентує на своєму офіційному веб-сайті та на сторінці в соціальній мережі Фейсбук документальний онлайн-проект "30 днів до проголошення Незалежності України. Історичний репортаж". (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/349000).

Оксана Линів - зірка найпрестижнішого оперного фестивалю

Уперше в 145-річній історії найпрестижнішого оперного фестивалю світу, Байройтського, його диригентом стала жінка - українка Оксана Линів. Про це повідомили провідні світові ЗМІ. А минулої неділі, 25 липня, цим дійством - оперою "Летючий голландець" - мали змогу "наживо" насолодитися не тільки щасливчики, котрим вдалося придбати квитки на виставу, а й мільйонна аудиторія знавців і просто любителів творчості видатного німецького композитора Ріхарда Вагнера. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/348998).

Агресор блокує пошук зниклих безвісти

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова зустрілася з Генеральним директором Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти Кетрін Бомбергер.

Під час зустрічі обмінялися досвідом та обговорили спільні дії з пошуку та ідентифікації осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, захисту прав їхніх родичів та надання сприяння з розробки відповідних законодавчих актів у цій сфері. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/349013).

Держава має забезпечити житлом ветеранів-переселенців

Забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, обговорили на останній нараді уряду під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/349010).

Зараз найсприятливіший час для антиковідної вакцинації

За даними МОЗ на ранок 26 липня, за добу в Україні зафіксовано 213 нових випадків зараження COVID-19. Водночас вакциновано від коронавірусу 49 057 чоловік, усього — 3 099 711, з яких дві дози одержали 1 712 791 людей. (читайте у «Голосі України» на 12 стор. >>> article/349006).

Повний випуск «Голосу України» від 27.07.2021 на сайті http://www.golos.com.ua

Повернутись до публікацій

Версія для друку