Пам'яті народних депутатів України
та працівників Апарату Верховної Ради України,
які загинули внаслідок російської збройної агресії
Головний сержант, стрілець, помічник гранатометника у складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Олександр Марченко (позивний «Каменяр») загинув 6 березня 2022 року у селищі Мощун, відбиваючи атаку російських загарбників на Київ. Рятуючи своїх підлеглих, Каменяр наказав їм відступати, а сам з трьома бійцями прийняв бій. Свій останній бій.

«Ми воюємо, щоб діти в Україні не бачили лиха, яке несе «рускій мір», — сказав Олег Барна в інтерв’ю за кілька днів до загибелі на фронті. Народний депутат України восьмого скликання, помічник гранатометника, старший сержант Олег Барна загинув на Донбасі 17 квітня 2023 року. Він не дожив один день до свого 56-го дня народження.

«Таких принципових депутатів на Волині і від Волині, як Сергій Слабенко, завжди було дуже мало... Вічна пам’ять і слава Герою!», — під таким заголовком вийшов матеріал у «Волинських новинах», присвячений пам’яті захисника. Підполковник Сергій Слабенко загинув 30 липня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Оріхів Запорізької області.

«Він був справжнім воїном, безстрашним і надійним, хоча автомат йому довелося тримати вперше в житті, він був, дійсно, Героєм», — кажуть побратими про Петра Торшина. Позивний йому дали «Тихий», бо мав у душі море доброти. 19 липня 2022 року у боях під Бахмутом Донецької області Петра було поранено. 25 липня серце Героя перестало битися.