У черговому номері збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва «Відомості Верховної Ради України» №49 від 4 грудня 2020 року опубліковано ряд законів і постанов, прийнятих під час третьої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання.

Зокрема, у віснику опубліковано два закони, якими вносяться зміни до Державного бюджету на 2020 рік: «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, яким частину бюджетних призначень, встановлених Міністерству енергетики та захисту довкілля України, передано до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на фінансування бюджетних програм і «Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” щодо фінансового забезпечення проведення виборів».

Також серед опублікованих законів:

- «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом», спрямований на детінізацію ринку металургійної сировини шляхом усунення неузгодженостей та недоліків положень законодавства щодо операцій з металобрухтом. Закон набрав чинності 11 листопада 2020 року;

- «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб — підприємців», яким удосконалюються деякі питання функціонування електронного кабінету платника податку, а також скасовується обов’язкова реєстрація книги обліку доходів і витрат в контролюючому органі фізичними особами-підприємцями на загальній системі оподаткування, а також її обов’язкове ведення платниками єдиного податку. Закон набув чинності 8 серпня 2020 року;

- «Про внесення зміни до статті 4 Закону України “Про виконавче провадження” щодо запровадження електронної форми виконавчого документа», який набув чинності 1 серпня 2020 року;

- «Про внесення змін до Закону України “Про Службу зовнішньої розвідки України” щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України», яким визначається правовий статус, загальна структура, засади керівництва та загальна чисельність Служби зовнішньої розвідки України. Закон набув чинності 17 серпня 2020 року.

Також у «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову «Про необхідність збереження ландшафтно-архітектурного комплексу “Садиба Даховських” та створення на його базі музею Історії українського війська».

У віснику викладено тексти постанов: «Про Заяву Верховної Ради України щодо нелегітимного проведення загальноросійського голосування по поправках до Конституції Російської Федерації на тимчасово окупованій території України — в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, а також залучення до голосування мешканців тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях з незаконно виданими паспортами громадянина Російської Федерації» і «Про Заяву Верховної Ради України щодо ситуації в Республіці Білорусь».

Ще дві постанови стосуються проведення парламентських слухань на теми: “Мандруй Україною: стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні”, “Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини”.

Довідково: Бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», статті 139 Регламенту Верховної Ради України, Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“«Відомості Верховної Ради України»”

22 січня 2021 10:41
25 грудня 2020 12:07
18 грудня 2020 16:49
11 грудня 2020 17:50
04 грудня 2020 16:30
27 листопада 2020 16:34
30 жовтня 2020 16:04
23 жовтня 2020 16:48
16 жовтня 2020 14:45
09 жовтня 2020 17:08