За інформацією Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради України, протягом 44 днів пленарної роботи проведено 64 пленарних засідань, 13 парламентських слухань та заслухано 7 питань в рамках проблематики днів Уряду України.
На сьомій сесії прийнято новий Житловий Кодекс України та Кодекс адміністративного судочинства. Парламент також ухвалив Програму діяльності Кабінету Міністрів "Назустріч людям", в рамках якої розглянуто і прийнято рішення щодо майже 40 першочергових урядових законопроектів з питань бюджетної політики, інвестування житлового будівництва, забезпечення вступу України до СОТ.
З числа законопроектів, визначених Президентом України невідкладними, розглянуто 38, з яких 14 ухвалено як закони України, ще 6 прийнято за основу за підсумками їх розгляду у першому читанні.
Всього за час роботи сьомої сесії прийнято рішення щодо 673 проектів законів, у тому числі прийнято чи підтверджено 120 законів, ухвалено у першому читанні – 50 законопроектів.
За шість місяців роботи сьомої сесії народні депутати розглянули 31 законопроект з числа поданих Президентом України, 260 – Кабінетом Міністрів, 4 - Національним банком, 378 – поданих народними депутатами. За тематичною спрямованістю переважали питання економічної, галузевої та правової політики (відповідно – 250, 162 та 78 розглянутих законопроектів).
З числа прийнятих законів на кінець сесії підписано і набули чинності 81, з них 10 – з питань ратифікації міжнародних договорів і угод, 55 – про внесення змін і доповнень до актів чинного законодавства. В новій або оновленій редакції введено в дію 14 законів та 2 закони з питань ухвалення відповідних рішень Президента України.
У комітетах Верховної Ради на опрацюванні перебуває близько 1500 законопроектів, більшість з яких планується розглянути на восьмій сесії.