У середу відбулася зустріч Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з делегацією групи Європейської народної партії Європейського Парламенту.

У ході зустрічі Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці та перспективи входження України до родини європейських країн.

Керівник Парламенту наголосив, що для України «є надзвичайно важливим підписання Угоди про Асоціацію з ЄС».

У той же час, він зазначив, що Парламент готовий ратифікувати Угоду про Асоціацію з ЄС «в той же день, як тільки Президент внесе її до Верховної Ради».

О.Турчинов подякував представникам ЄНП «за ту підтримку, яку завжди відчувала наша країна в ході боротьби за демократичний та європейський шлях розвитку України».

«Але, крім підтримки і запровадження санкцій проти Російської Федерації, потрібна ще військово-технічна співпраця і допомога нашій країні, щоб зупинити агресора», - додав він.

Своєю чергою, Голова групи ЄНП в Європейському парламенті Манфред Вебер наголосив, що делегація ЄНП приїхала до України, «щоб показати, як високо ми цінуємо партнерство з вашою країною».

У ході обговорення ситуації, яка склалася в Україні, він наголосив, що «більше не можна говорити про внутрішньоукраїнський конфлікт, це вже загальноєвропейський конфлікт, в якому постраждали громадяни ЄС».

Разом з тим, М.Вебер підкреслив, що ЄНП виступає за «введення потужних економічних санкцій проти Російської Федерації, тому що, на нашу думку, - це єдиний шлях зупинити ескалацію конфлікту».

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51