Голова Верховної Ради України Олександр Мороз у середу у рамках робочої поїздки до Одеської області провів зустріч з активом області у місті Одеса.
У виступі О.Мороз приділив значну увагу питанню завершення конституційної реформи на місцевому рівні.
О.Мороз заявив, що політична реформа буде доведена до кінця попри всі спротиви. За його словами, паралельно парламент планує ухвалити низку законів щодо реформування бюджетної, фінансової, адміністративно-територіальної основи місцевого самоврядування.
«Політреформа не має альтернативи. Іншого шляху, я переконаний, для України не існує», - наголосив Голова Верховної Ради України.
Він зазначив, що завершення політичної реформи дозволить «зробити громадянина відповідальним за формування влади».
О.Мороз наголосив, що підтвердженням ефективності політреформи є взаємовідповідальна робота парламенту і уряду та ухвалення переважної більшості законів конституційною більшістю.
«У владі є і буде стабільність. Цей парламент, коаліція і уряд стабільно працюватимуть весь відведений їм законодавством термін», - наголосив О.Мороз.