Сьогодні треба вистояти, зберегти координацію військових підрозділів і за жодних умов не допустити вторгнення російських військ углиб України. Про це заявив В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов під час брифінгу у п’ятницю, звертаючись до українських військових, дислокованих у Криму.

«Щодо українських військових у Криму - ми знаємо, наскільки важка і небезпечна їх служба. Ситуація ускладнюється постійним психологічним тиском, залякуванням і дезінформуванням з боку російських військових», - сказав О.Турчинов, додавши, що дуже високий відсоток серед військових - контрактники, які мешкають на території Автономії разом з сім’ями.

Разом з тим, О.Турчинов зазначив, що перед українськими військовими Міністерством оборони і Генеральним штабом поставлено чітку задачу: захищати свої кораблі та військові частини від нападників. «Там, де наші військові діють рішуче, відповідно до Конституції та військових статутів, всі провокації провалюються», - заявив він.

Голова Верховної Ради також заявив, що влада робить усе для матеріально-технічного забезпечення військових частин.

«Ми розуміємо небезпеку для родин військовослужбовців. Україна готова приймати їх, і для цього за нашим наказом готуються санаторії, пансіонати, будинки відпочинку. Незважаючи на скрутну економічну ситуацію, ми все зробимо для забезпечення військовослужбовців та їхніх родин, у тому числі, і шляхом надання їм статусу учасників бойових дій та інших соціальних пільг і привілеїв», - заявив О.Турчинов.

«Ми розуміємо, наскільки важко військовим. Але ми повинні вистояти і перемогти», - сказав він.

***

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51