Про це повідомив Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, відкриваючи у понеділок засідання Погоджувальної ради.

За його словами, «в основному це все ті ж питання, які планувалися на останній пленарний тиждень травня, але до їх розгляду справа так і не дійшла». Ще частину з них, сказав він, якщо за підсумками поточного тижня для цього з'являться відповідні можливості.

В.Рибак зазначив, що серед пріоритетних для уряду питань залишаються насамперед законопроекти, які вже повністю відпрацьовані в комітетах, з юридичними службами та очікують розгляду у другому читанні. Всього до проекту розкладу включено 22 урядових законопроекти, 2 - поданих Президентом України, про ратифікацію, решта - депутатські ініціативи.

У вівторок, сказав керівник парламенту, передбачено розглянути 29 питань, серед яких 8 проектів потребують включення до порядку денного сесії, 7 підготовлені до другого читання, 14 пропонується для розгляду в першому читанні.

У середу, за словами В.Рибака, депутатам пропонується заслухати Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, ще 8 законопроектів та 4 проекти постанов очікують на перше читання. Цього ж дня відбудуться парламентські слухання з питань реформування сфери охорони здоров'я в Україні.

При цьому Голова Верховної Ради звернув увагу на низький показник участі народних депутатів у парламентських слуханнях. «Депутати не ходять, максимум 5 чоловік приймають участь. Фахівців не запрошують, керівників регіональних органів - немає. І нікому нічого не потрібно», - сказав він.

У цьому контексті В.Рибак запропонував збільшити кількість комітетських слухань із запрошенням фахівців, громадських діячів, громадських організацій та депутатів, аби потім на законодавчому рівні врегульовувати питання, що їх розглядають під час таких слухань.

На четвер, сказав Голова Верховної Ради, заплановано 24 питання, з яких 7 - у другому читанні, одне виноситься на повторний розгляд, 12 потребують розгляду за процедурою першого читання.

У п’ятницю, за словами В.Рибака, планується заслухати звіт уряду про виконання Державного бюджету за 2012 рік та ухвалити постанову про Основні напрямки бюджетної політики на 2014 рік. Заплановано також розглянути ще 4 законопроекти в першому читанні. 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51