Під час зустрічі В.Чумак зазначив, що сьогодні у Комітеті здійснюється активна робота щодо створення громадських формувань при Комітеті та удосконалення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.

Голова Комітету також повідомив, що на 20 березня заплановано засідання "круглого столу" на тему: "Державна антикорупційна політика: оцінка громадянського суспільства", і наголосив, що однією з головних цілей політики Комітету є його відкритість для конструктивного діалогу на всіх рівнях.

В.Чумак підкреслив, що "норвезький досвід у плані зміцнення демократичних засад є дуже важливим для нашої країни", і зауважив, що за оцінкою Transparency International за 2012 рік Норвегія входить до десятки країн з найнижчим показником корупції у державному секторі.

Cторони обговорили можливості поглиблення співробітництва в рамках протидії корупції між Україною та Норвегією.

Як зазначив Й.Фредріксен, посольство Норвегії розпочинає власний проект, спрямований на розвиток та підтримку громадянського суспільства в Україні. Він також наголосив на необхідності зміцнення діалогу між українськими парламентаріями та представниками міжнародної спільноти з метою чесного і відкритого обговорення існуючих проблем в політичному житті країни та знаходження можливих шляхів для їх вирішення. Це, на думку Посла Норвегії, стало б надійним фундаментом для плідної співпраці між Україною та міжнародними інституціями.

Під час зустрічі йшлося також про пріоритетні завдання та плани роботи Комітету з боротьби з організованою злочинністю і корупцією на 2013 рік.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51