Проектом (реєстр. №10492) пропонується врегулювати в рамках єдиного закону питання створення та функціонування Єдиного державного демографічного реєстру та порядок оформлення, видачі, обміну, продовження строку дії, вилучення, повернення державі, знищення документів, що посвідчують особу, підтверджують її громадянство або спеціальний статус.

Проект закону містить, зокрема, норму, відповідно до якої до Єдиного державного демографічного реєстру вноситься така інформація про особу:

прізвище та ім’я особи;

дата народження/смерті;

місце народження;

стать;

дата внесення інформації про особу до Реєстру;

відомості про батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників та інших представників;

відомості про громадянство або його відсутність та підстави набуття громадянства України;

реквізити документів, виданих особі (тип, назва документа, серія, номер, дата видачі та уповноважений суб’єкт, що видав документ, строк дії документа);

відомості про документи, які підтверджують смерть особи або про визнання особи померлою чи безвісно відсутньою;

відцифрований зразок підпису особи;

відцифрований образ особи.

Законопроект містить також пропозицію щодо заборони внесення до Реєстру інформацію, не передбачену законом.

Проектом пропонується запровадження документів з електронним носієм біометричної інформації для виїзду за кордон відповідно до стандартів Міжнародної організації цивільної авіації (ІCАО). Відповідно до законопроекту, особам, які через свої релігійні переконання відмовляються від внесення інформації до безконтактного електронного носія інформації, що імплантований у відповідні бланки документів, оформлення і видача таких документів має здійснюватися у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51