З української сторони у зустрічі взяли участь Голова Комітету у закордонних справах Олег Білорус, перший заступник Голови Комітету у закордонних справах Тарас Чорновіл, голова підкомітету з питань глобальної безпеки і міжнародного співробітництва Комітету у закордонних справах, керівник депутатської групи дружби з міжпарламентських зв’язків з Республікою Ірак Євген Добряк та член депутатської групи дружби з міжпарламентських зв’язків з Республікою Ірак Микола Петрук. З іракської сторони - Керівник делегації, член Комітету з питань вищої освіти і наукових досліджень Ради Представників Іраку Валід Абдулгафар аль - Хілі та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Ірак в Україні Шорш Халід Саід.
О.Білорус привітав гостей в Комітеті у закордонних справах та підкреслив важливість подальшого поглиблення двосторонніх відносин на рівні парламентських комітетів та груп дружби. Зокрема, голова Комітету розповів про візит делегації народних депутатів України, яку він очолював, у листопаді 2008 року до м. Багдад та відзначив необхідність поглиблення торгівельно-економічного напрямку відносин між Україною та Іраком, який, на думку О.Білоруса, характеризується великими перспективами подальшого розвитку.
Керівник іракської делегації подякував українській стороні за теплий прийом та можливість проведення такої зустрічі, розповів про внутрішньополітичну ситуацію в країні, про роботу парламенту Республіки Ірак та висловив сподівання щодо подальшого розвитку двосторонніх політичних, економічних та торгівельних зв’язків. Він також наголосив на важливості розвитку двосторонніх взаємин на гуманітарному рівні та висловив сподівання щодо майбутньої плідної співпраці на рівні парламентів обох країн.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51