Publish

Угода спрямована на створення договірно-правової бази для співпраці України з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо реалізації Проекту з енергоефективності, спрямованого на фінансування заходів стосовно поліпшення ефективності енергоспоживання українських підприємств, скорочення питомої ваги традиційних енергоносіїв у структурі витрат реального сектора національної економіки, а також посилення захисту навколишнього середовища.

Проект з енергоефективності спрямований на фінансування заходів, які сприятимуть поліпшенню ефективності енергоспоживання українських підприємств та скороченню питомої ваги традиційних енергоносіїв у структурі витрат реального сектора з одночасним позитивним впливом на стан навколишнього середовища.

Реалізація Проекту націлена на досягнення таких кількісних та якісних показників: прискорення темпів зниження енергоємності ВВП; покращання платіжного балансу за рахунок зменшення видатків на імпорт енергоносіїв; підвищення рівня відповідальності суб'єктів у напрямі охорони довкілля; скорочення частки традиційних енергоносіїв у структурі витрат суб'єктів господарювання; збільшення доданої вартості українського ВВП завдяки модернізації виробництв підприємств-учасників Проекту; позитивне позиціонування підприємств-бенефіціарів на внутрішньому та зовнішніх ринках та, в більш широкому сенсі, покращання перспектив просування української продукції на ринки з платоспроможним попитом (ЄС, США, країни Близького Сходу, АТР та ін.); підвищення рівня конкурентоздатності підприємств-бенефіціарів у цілому.

Відповідний законопроект зареєстровано за №0228.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51