Голова Верховної Ради України ініціює проведення пленарних засідань нинішнього тижня до завершення розгляду усіх передбачених у порядку денному питань
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин повідомив у понеділок на брифінгу журналістам, що на Погоджувальній раді керівників депутатських фракцій і голів парламентських Комітетів запропонував, аби щоранку на ранковому засіданні ставилася на розгляд пропозиція Голови Верховної Ради про проведення вечірнього засідання до завершення розгляду питань, визначених на кожний пленарний день.
За словами керівника парламенту, кількість питань, які пропонуються до розгляду, значно зросла порівняно з проектом порядку денного, пропонованим до засідання Погоджувальної Ради. «Усі хочуть розглянути невідкладні законопроекти, розуміючи, що Верховна Рада повинна завершити роботу у пленарному режимі в п´ятницю о 13 годині», - сказав він, додавши: «якщо розглянемо усі питання - тоді закриємо роботу парламенту у пленарному режимі, а якщо ні - тоді постане, очевидно, питання про продовження роботи, тобто - про зміну календарного плану».
Такі обставини, на думку В.Литвина, сприятимуть «відповідальній, оперативній і без політики роботі».