Publish

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що головна проблема реформ нової влади полягає у відсутності фахових дискусій та суспільної підтримки.

М.Томенко відзначив, що початок адміністративної реформи на прикладі реорганізації уряду засвідчує, що головні помилки, які характеризували податкову реформу, що врешті-решт завершилася значною мірою невдало, характеризують і адміністративну реформу.

Віце-спікер назвав не достоїнством, як говорять її автори, а недоліком те, що реформа готувалася у великій таємниці, а рішення приймало не більше п´яти осіб. «Насправді треба було, щоб усе відбувалося навпаки. Повинна була відбутися серйозна фахова і суспільна дискусія передовсім експертів, а не політиків», - ще раз підкреслив М.Томенко.

М.Томенко висловив переконання, що головною ідеєю такої реформи повинно бути не скорочення державних службовців, а «оптимізація управління з метою створення в Україні професійної і відповідальної виконавчої влади». Він зауважив, що на прикладі того, як відбувалася підготовка цієї реформи, першочергові призначення і, очевидно, наступні призначення низового рівня, вже тепер можна сказати, що в її основі все-таки будуть фактори відданості, партійної лояльності та земляцтва.

Водночас М.Томенко висловив сподівання, що наступний етап адміністративної реформи не буде «утаємниченою реформою «для п´ятьох осіб», а буде фаховою реформою в інтересах суспільства».

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51