Publish

Закон прийнято з урахуванням пропозицій Комітету з питань національної безпеки і оборони.

Законодавчим актом вносяться зміни до таких законів України:

1.Статтю 3 Закону "Про оборону України" після абзацу другого доповнити новим абзацом такого змісту: "проведення розвідувальної та інформаційно-аналітичної діяльності в інтересах підготовки держави до оборони".

У зв'язку з цим абзаци третій - шістнадцятий вважати відповідно абзацами четвертим - сімнадцятим.

2. Статтю 1 Закону "Про Збройні Сили України" після частини четвертої доповнити новою частиною п´ятою такого змісту:

"Органи військового управління розвідки та військові частини розвідки Збройних Сил України, відповідно до закону, можуть залучатися до заходів добування розвідувальної інформації з метою підготовки держави до оборони та для забезпечення готовності Збройних Сил України до оборони держави".

У зв´язку з цим частини п´яту - восьму вважати відповідно частинами шостою - дев´ятою.

3. Статтю 6 Закону "Про розвідувальні органи України" після частини другої доповнити новою частиною третьою такого змісту:

"Розвідувальний орган Міністерства оборони України може залучати органи військового управління розвідки та військові частини розвідки Збройних Сил України в порядку, визначеному Президентом України, до заходів добування розвідувальної інформації з метою підготовки держави до оборони та забезпечення готовності Збройних Сил України до оборони держави. В цих випадках на військовослужбовців та працівників зазначених органів і військових частин не поширюються положення законів України "Про розвідувальні органи" та "Про оперативно-розшукову діяльність", якими регулюються питання визначення правового статусу, надання повноважень та гарантування соціального захисту".

У зв´язку з цим частини третю - четверту вважати відповідно частинами четвертою - п´ятою.

Також, згідно із "Прикінцевими положеннями", цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим законом; забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим законом.

Відповідний законопроект зареєстровано за №6490.

 

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51