Передбачається, що представники Української федерації інформатики поінформують учасників спільного засідання щодо ідеї, концептуальних засад та стратегії реалізації відкритого проекту.

Як зазначили в секретаріаті Комітету з питань науки і освіти, Українська федерація інформатики заявила про готовність взяти на себе функції координатора Проекту та забезпечити для його реалізації залучення широкого кола фахівців із усіх сфер діяльності: державного і приватних ділових кіл, органів виконавчої і законодавчої влади, освітян, науковців, інноваторів, представників культури і мистецтва та різних громадських інституцій, мас-медіа тощо.

Учасники заходу також розглянуть пропозицію щодо підготовки документу „Біла книга інформаційного суспільства України”, у якому буде поданий розгорнутий аналіз поточного стану розвитку і впровадження ІКТ, використання Інтернету, а також процесів становлення в Україні інформаційного суспільства. На основі цього аналізу передбачається розробити основний документ Проекту – „Стратегія розвитку в Україні інформаційного суспільства та суспільства, що грунтується на знаннях”.

На засіданні планується розглянути пропозицію щодо проведення у листопаді-грудні 2004 року громадських слухань в Комітеті з питань науки і освіти та Консультативній раді з питань інформатизації при Верховній Раді України, на яких заслухати і обговорити рекомендації та пропозиції щодо законодавчого забезпечення розвитку в Україніінформаційного суспільства та суспільства.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51