Голова Верховної Ради України Володимир Литвин і Віце-президент Світового банку Шігео Катцу сподіваються, що співпраця між Україною і цією поважною фінансовою інституцією і надалі буде активно розвиватись.

Під час зустрічі з Ш.Катцу у понеділок, 3 листопада, В.Литвин повідомив, що український парламент планує 6 грудня ратифікувати угоди із Світовим банком, які стосуються фінансування програм по боротьбі із туберкульозом і СНІДом.

При цьому В.Литвин наголосив, що Верховна Рада України надзвичайно уважно розглядає всі документи стосовно співпраці із Світовим банком, які пропонуються до ратифікації.

В свою чергу, Ш.Катцу підкреслив, що "доля співпраці Світового банку з Україною - в руках всієї України, але в першу чергу - Верховної Ради". Він пояснив, що існує "цілий комплекс законопроектів", схвалення яких є принципово важливим для продовження і розвитку програми партнерства України із Світовим банком.

Він також зазначив, що 23 жовтня під час засідання Ради директорів Світового банку відбулося плідне обговорення питання співпраці з Україною, наголосивши, що позитивним моментом є активна участь представників Верховної Ради у попередніх консультаціях.

За словами Ш.Катцу, 9 грудня поточного року Рада директорів Світового банку має розглянути питання про можливість виділення Україні другого траншу програмної системної позики Світового банку у розмірі $ 250 млн.

На думку Ш.Катцу, на прийняття позитивного рішення може вплинути результативне голосування у Верховній Раді України по законопроектам, які б дозволили обмежити кількість податкових пільг; ухвалення збалансованого бюджету на 2004 рік; реструктуризація заборгованості в секторі енергетики, реорганізація податкової системи.

 
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Повідомлення ”

29 серпня 2022 20:00
02 червня 2022 11:20
22 лютого 2022 12:30
23 листопада 2021 12:04
22 вересня 2021 13:40
24 серпня 2021 15:06
20 липня 2021 15:28
20 липня 2021 10:06
19 липня 2021 17:58
16 липня 2021 12:51