Олена Кондратюк: очікуємо, що представники миролюбної спільноти країн G19 приєднаються до Першого Парламентського саміту Кримської Платформи

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
07 жовтня 2022, 08:41

 

Україні потрібні не просто посередники у досягненні миру, а союзники, гаранти і партнери, готові зробити свій внесок у спільну справу.

На цьому під час свого виступу на 8-му cаміті Голів парламентів G20 наголосила Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк.

«Саме парламентська дипломатія стає важливим інструментом у протистоянні російській агресії, зокрема у форматі Міжнародної Кримської платформи», підкреслила вона.

Віцеспікерка повідомила, що зараз триває підготовка до проведення Першого парламентського саміту Кримської платформи, який відбудеться 25 жовтня у Загребі, Хорватія.

На ньому, зокрема, буде можливість обговорити всі актуальні питання в контексті звільнення Кримського півострова від російської окупації.

«Користуючись нагодою, ми запрошуємо та очікуємо, що представники парламентської миролюбної спільноти країн G19 приєднаються до цієї унікальної події», звернулася до учасників cаміту Олена Кондратюк.