Україні потрібні не просто посередники у досягненні миру, а союзники, гаранти і партнери, готові зробити свій внесок у спільну справу.

На цьому під час свого виступу на 8-му cаміті Голів парламентів G20 наголосила Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк.

«Саме парламентська дипломатія стає важливим інструментом у протистоянні російській агресії, зокрема у форматі Міжнародної Кримської платформи», підкреслила вона.

Віцеспікерка повідомила, що зараз триває підготовка до проведення Першого парламентського саміту Кримської платформи, який відбудеться 25 жовтня у Загребі, Хорватія.

На ньому, зокрема, буде можливість обговорити всі актуальні питання в контексті звільнення Кримського півострова від російської окупації.

«Користуючись нагодою, ми запрошуємо та очікуємо, що представники парламентської миролюбної спільноти країн G19 приєднаються до цієї унікальної події», звернулася до учасників cаміту Олена Кондратюк.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00