Народні депутати України оглянули державні підприємства, які готуються до приватизації

Інформаційне управління
19 серпня 2022, 13:46

Народні депутати України - Комітету з питань економічного розвитку  разом з керівництвом Фонду державного майна України оглянули державні підприємства, які готуються до приватизації.

Про це інформує Голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном  Олексій Мовчан:

«Разом з колегами-народними депутатами та в.о. Голови Фонду держмайна Батовою О.І. з робочим візитом відвідали кілька державних підприємств, які готуються до приватизації: Білоцерківський завод «Еталон» та «Укрспирт».
І що ми побачили? Розвалини, жахливий стан приміщень, в яких живуть щурі. Всі підприємства мають мільйонні борги і дуже низькі зарплати. Вони не модернізувалися більше 30 років. Гнітюча картина.
Ці об’єкти – приклад того, яким неефективним управлінцем є держава. Саме тому мої законопроекти №7451 та № 5397 та інші законодавчі акти, які ми з командою розробили і над якими продовжуємо працювати, так необхідні. Вони наводять лад в управлінні державного і комунального майна.

Що дасть приватизація цих підприємств? Вони будуть продані у прозорий і відкритий спосіб!

Сюди зайдуть нові інвестори, які вкладуть кошти у розвиток, створять нові робочі місця, будуть сплачувати податки.

Ці державні підприємства заживуть новим життям, перетворяться із розвалин на сучасні та ефективні виробництва.

Продовжуємо працювати над законодавством для покращення економічної ситуації в країні!»