Народні депутати України - Комітету з питань економічного розвитку разом з керівництвом Фонду державного майна України оглянули державні підприємства, які готуються до приватизації.
Про це інформує Голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном Олексій Мовчан:
І що ми побачили? Розвалини, жахливий стан приміщень, в яких живуть щурі. Всі підприємства мають мільйонні борги і дуже низькі зарплати. Вони не модернізувалися більше 30 років. Гнітюча картина.
Ці об’єкти – приклад того, яким неефективним управлінцем є держава. Саме тому мої законопроекти №7451 та № 5397 та інші законодавчі акти, які ми з командою розробили і над якими продовжуємо працювати, так необхідні. Вони наводять лад в управлінні державного і комунального майна.
Що дасть приватизація цих підприємств? Вони будуть продані у прозорий і відкритий спосіб!
Сюди зайдуть нові інвестори, які вкладуть кошти у розвиток, створять нові робочі місця, будуть сплачувати податки.
Ці державні підприємства заживуть новим життям, перетворяться із розвалин на сучасні та ефективні виробництва.
Ще за розділом
“Ми разом - проти російської агресії”
11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10

