Олена Кондратюк зустрілася з послами країн Балтії - об’єднуємо зусилля для одержання Україною статусу кандидата на вступ до ЄС

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
19 травня 2022, 20:11

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зустрілася з послами Естонії, Латвії та Литви — Каймом Кууска, Ілгварсом Кляву, Вальдемарасом Сарапінаса.

Віцеспікерка українського Парламенту привітала послів із поверненням до повноцінної роботи у Києві, у столиці вільної і нескореної України.

«Це надає усім нам оптимізму, віри та упевненості, що Україна не одна. Що ми разом наближаємо спільну перемогу над російським агресором», — наголосила Олена Кондратюк.

Учасники зустрічі обговорили результати нещодавньої робочої поїздки української парламентської делегації до країн Балтії, намітивши наступні кроки двосторонньої і багатосторонньої взаємодії.

Головною темою розмови стало об’єднання зусиль задля одержання Україною статусу країни-кандидата на вступ до Європейського Союзу.

«Маємо надзвичайно потужну підтримку країн Балтії, до яких, вірю, прислухаються усі країни Євросоюзу. Перед нами - багато спільних справ! Сьогодні — це турбота про українських громадян, які знайшли прихисток за кордоном, а вже завтра — відбудова українських міст та сіл, що постраждали від російського вторгнення», — підкреслила Заступниця Голови Верховної Ради України.