Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зустрілася з послами Естонії, Латвії та Литви — Каймом Кууска, Ілгварсом Кляву, Вальдемарасом Сарапінаса.

Віцеспікерка українського Парламенту привітала послів із поверненням до повноцінної роботи у Києві, у столиці вільної і нескореної України.

«Це надає усім нам оптимізму, віри та упевненості, що Україна не одна. Що ми разом наближаємо спільну перемогу над російським агресором», — наголосила Олена Кондратюк.

Учасники зустрічі обговорили результати нещодавньої робочої поїздки української парламентської делегації до країн Балтії, намітивши наступні кроки двосторонньої і багатосторонньої взаємодії.

Головною темою розмови стало об’єднання зусиль задля одержання Україною статусу країни-кандидата на вступ до Європейського Союзу.

«Маємо надзвичайно потужну підтримку країн Балтії, до яких, вірю, прислухаються усі країни Євросоюзу. Перед нами - багато спільних справ! Сьогодні — це турбота про українських громадян, які знайшли прихисток за кордоном, а вже завтра — відбудова українських міст та сіл, що постраждали від російського вторгнення», — підкреслила Заступниця Голови Верховної Ради України.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50