26 червня 2024
1100

Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва проведе чергове засідання у режимі відеоконференції.

Порядок денний:

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1. Про проект Закону про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Статуту Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ. (р. № 0273, Президент України).

2. Про проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Республіки Корея стосовно кредитів від Фонду економічного розвитку та співробітництва на 2024—2029 роки. (р. № 0278, КМУ).

3. Про проект Закону про припинення дії Угоди між Україною і Республікою Білорусь про спрощений порядок зміни громадянства громадянами України, які постійно проживають в Республіці Білорусь, і громадянами Республіки Білорусь, які постійно проживають в Україні. (р. № 0274, Президент України).

Організаційні питання

4. Про створення робочої групи з опрацювання пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дипломатичну службу» щодо вдосконалення проходження дипломатичної служби» (р.№10370 від 22.12.2023).

Міжпарламентська співпраця

5. Про міжпарламентську співпрацю з державами Америки та Африки.

6. Про обрання координатора з проведення організаційних зборів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з  державою Боснія і Герцеговина.


Повернутись до календаря подій

Версія для друку