13 червня 2024
0900

13-14 червня 2024 року Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко перебуватиме у Французькій Республіці (м. Париж) з ознайомчим візитом до штаб-квартири ОЕСР, у зв’язку із проведенням засідання Робочої групи ОЕСР з питань боротьби з хабарництвом у міжнародних комерційних операціях (WGB), у якій запланована безпосередня участь.

У межах візиту передбачено ознайомлення із роботою Організації, Робочої групи, критеріями та вимогами, яким має відповідати Україна задля набуття членства. 

Також українська делегація представить Робочій групі звіт про прогрес України у виконанні критеріїв щодо набуття членства в Робочій групі. 

Окрім того, передбачено ряд робочих зустрічей. 

До складу делегації входять народні депутати України: Голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна, Голова Комітету з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас, заступник Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Григорій Мамка, заступник Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Максим Павлюк, заступниця Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності, представниця Президента України у Парламенті Галина Михайлюк, голова підкомітету з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС), виконання міжнародно-правових зобов'язань України у сфері європейської інтеграції Комітету з питань антикорупційної політики Олексій Жмеренецький, голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури Комітету з питань правоохоронної діяльності Владлен Неклюдов, голова підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства та оперативно-розшукової діяльності Комітету з питань правоохоронної діяльності Юлія Яцик, член Комітету з питань правоохоронної діяльності Олександр Куницький, членкиня Комітету з питань правоохоронної діяльності Олександра Устінова, член Комітету з питань правоохоронної діяльності Володимир Захарченко. 

Довідково. Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) — це міжнародна організація, яка працює над створенням кращої політики для кращого життя. 

Мета — формувати політику, яка сприяє процвітанню, рівності, можливостям та добробуту для всіх. 

Приєднання України до цієї Організації є важливим напрямом на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. 

 


Повернутись до календаря подій

Версія для друку