24 травня 2024
1500

Комітет з питань екологічної політики та природокористування проведе чергове засідання в режимі відеоконференції.

Порядок денний (проект):

Законопроекти, щодо яких Комітет визначено головним:

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань охорони навколишнього природного середовища Збройними Силами України та військовими формуваннями Державної спеціальної служби транспорту (реєстр. № 11136 від 01.04.2024), внесений народним депутатом України Криворучкіною О.В. та іншими народними депутатами України.

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Міжнародної конвенції про контроль суднового водяного баласту й осадів та поводження з ними 2004 року (реєстр. № 11208 від 25.04.2024), внесений Президентом України Зеленським В.О.

Законопроекти, до яких Комітет має подати свої пропозиції:

1. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв’язку з приєднанням України до Міжнародної конвенції про контроль суднового водяного баласту й осадів та поводження з ними 2004 року (реєстр. № 11209 від 25.04.2024), внесений Президентом України Зеленським В.О.

Питання для розгляду:

1. Про лист Рахункової палати України стосовно результатів аудиту ефективності виконання повноважень державними органами в частині забезпечення контролю своєчасності, повноти нарахування та сплати податків та інших надходжень до державного бюджету суб’єктами господарювання у сфері лісового господарства.

Додаткові питання для включення до порядку денного:

1. Про лист народного депутата України Овчинникової Ю.Ю. щодо внесення змін до Плану роботи Комітету на період одинадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.


Повернутись до календаря подій

Версія для друку