24 квітня 2024
1500

 Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва  проведе чергове засідання у режимі відеоконференції.

 

Порядок денний (проект):

 

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1. Про проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їхніх наслідків (р.    0253, КМУ).

2. Про проект Закону про вихід з Угоди про поставки товарів для забезпечення національних гідрометеорологічних служб держав — учасниць  Співдружності Незалежних Держав (р. № 0255, КМУ).

3. Про проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (р. № 0256, КМУ).

Інформаційний розділ

4. Про призначення позаштатних консультантів Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Міжпарламентська співпраця

5. Про діяльність депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Республікою Куба.

6. Про внесення змін до керівного складу депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Королівством Норвегія.

7. Про обрання координатора з проведення організаційних зборів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Республікою Панама.

8. Про обрання координатора з проведення організаційних зборів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків зі Східною Республікою Уругвай.

9. Про внесення змін до керівного складу депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Державою Лівія.


Повернутись до календаря подій

Версія для друку