18 квітня 2024
1230

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе чергове засідання у режимі відеоконференції.

 

Порядок денний (проект):

I. Питання адміністративно-територіального устрою

   1. Про перейменування окремих населених пунктів, назви яких містять символіку російської імперської політики або не відповідають стандартам державної мови

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких комітет визначено головним

   2. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» щодо забезпечення гідних умов оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування (реєстр. №11054, н.д. В.Безгін, О.Корнієнко, О.Літвінов, В.Войцехівський, А.Загоруйко, Д.Микиша, А.Клочко, Д.Чорний, Л.Білозір, О.Аліксійчук, Р.Лозинський, Г.Бондар, О.Качура)

   3. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо вдосконалення правового регулювання інституту старост та його діяльності в умовах воєнного стану (реєстр. №9518, н.д. В.Безгін, О.Дунда, Л.Білозір, А.Клочко, О.Літвінов, Д.Чорний, О.Аліксійчук, В.Войцехівський, І.Гузь, В.Рубльов, А.Загоруйко, Р.Лозинський, В.Балога та інші, повторний розгляд)

III. Різне


Повернутись до календаря подій

Версія для друку