03 квітня 2024
1100

Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва проведе чергове засідання у режимі відеоконференції.

Порядок денний (проект):

Контрольна функція Комітету

1. Про співробітництво України з державами Латинської Америки та Карибського басейну.

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

2. Про проект Постанови про звернення Верховної Ради України до держав світу, Організації Об'єднаних Націй, Парламентської асамблеї Ради Європи та інших міжнародних організацій та їх міжпарламентських асамблей про необхідність деколонізації росії та підтримку національно-визвольної боротьби поневолених народів (р. № 9671, Мережко Олександр Олександрович та ін.).

3. Про проект Закону про припинення дії Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про сприяння та взаємний захист інвестицій (р. №  0238, КМУ).

4. Про проект Закону про вихід з Угоди про принципи справляння непрямих податків під час експорту та імпорту товарів (робіт, послуг) між державами — учасницями Співдружності Незалежних Держав (р. № 0239, КМУ).

5. Про проект Закону про вихід з Угоди про принципи формування спільного транспортного простору і взаємодії держав ― учасниць Співдружності Незалежних Держав у галузі транспортної політики (р. № 0248, КМУ).

Міжпарламентська співпраця

6. Про внесення змін до керівного складу депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Сербією.


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування