03 квітня 2024
1100

Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку проведе засідання круглого столу  на тему: «Діалог з міжнародними компаніями про інвестиції в українську економіку в умовах війни».

До участі запрошено народних депутатів України, представників Міністерства економіки України, представників ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», представників Державної регуляторної служби України та представників міжнародних компаній, що оголосили про інвестиції в Україні під час повномасштабної війни.

Під час заходу відбудеться обговорення ефективності реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні, а саме: державна підтримка, форми та  механізми, основні недоліки та проблеми, страхування інвестиції від воєнних ризиків, індустріальні парки як можливість залучення інвестицій в Україну.

За підсумками круглого столу будуть напрацьовані пропозиції щодо удосконалення наявних інструментів державної підтримки інвестицій, особливо тих, що здійснюються під час повномасштабної війни, для подальшого їх врахування під час здійснення законодавчої та контрольної функції Парламенту.

Контактна інформація за тел.: 255-40-14, +380505538922, та за е-mail: stiopina@rada.gov.ua.

 


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування