03 квітня 2024
1100

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведе чергове засідання в режимі відеоконференції.

Порядок денний (проект):

Питання, що розглядаються в порядку контролю:

1. Спеціальна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини «Щодо стану додержання соціальних та економічних прав повнолітніх осіб, які потребують опіки та піклування, в умовах дії правового режиму воєнного стану»

2. Схвалення рекомендацій Комітету за наслідками засідання «круглого столу» на тему: «Реабілітація військовослужбовців та ветеранів в Україні. Сучасний стан, проблеми та виклики», яке відбулось 29.02.2024.

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до першого читання:

3. Про частковий перегляд висновку Комітету від 31 січня 2024 року (протокол № 174) щодо доцільності включення до порядку денного одинадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання проекту Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про щомісячну грошову виплату деяким категоріям громадян» (реєстр. № 10364 від 21.12.2023) та ухвалення висновку Комітету щодо розгляду проекту Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про щомісячну грошову виплату деяким категоріям громадян» (реєстр. № 10364), поданого народними депутатами України Цибою Т., Третьяковою Г. та іншими народними депутатами України.

Попередній розгляд:

4. Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» щодо формування комплексного підходу до внутрішньої політики у ветеранській сфері (реєстр. № 11007, н.д. Тарасенко Т.П., Третьякова Г.М., Остапенко А.Д. та інші).

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

5. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо повороту виконання судових рішень про стягнення заробітної плати чи інших виплат, що випливають з трудових правовідносин у сфері публічної служби (реєстр. № 9524, н.д. Маслов Д. та інші).

Різне

6. Про внесення змін до плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на період одинадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання щодо проведення засідання «круглого столу» на тему: «Соціальне забезпечення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Нагальні питання та їх вирішення в умовах воєнного стану».

7. Про внесення змін до плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на період одинадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання щодо проведення публічних консультацій щодо наслідків виконання/невиконання рішень Конституційного Суду України у соціальній сфері.

 


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування