26 лютого 2024
1000

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин  проведе чергове засідання у форматі відеоконференції.

 Порядок денний (Проект):

1. Про заяву Комітету.

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

2. Проект Закону України про статус осіб, постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією Російської Федерації проти України, та невідкладні проміжні репарації, реєстр. № 10132 від 09.10.2023, поданий народним депутатом України Бардіною М.О. та іншими народними депутатами України.

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

3. Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетного права деяких категорій внутрішньо переміщених осіб на отримання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна, реєстр. № 11028 від 20.02.2024, поданий народним депутатом України Фроловим П.В. та іншими народними депутатами України.

4. Проект Закону України про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо запровадження кримінальної відповідальності за введення в оману уповноваженого органу для отримання документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або визнання особою без громадянства чи визнання біженцем, або особою, яка потребує додаткового захисту, реєстр. № 11022 від 19.02.2024, поданий народним депутатом України Медяником В.А. та іншими народними депутатами України.

5. Різне


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування