05 грудня 2023
1400

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведе чергове засідання в режимі відеоконференції.

Порядок денний (проект):

Питання, що розглядаються в порядку контролю:

1. Звіт Міністра у справах ветеранів України щодо результатів діяльності за 2021-2023 роки та плани роботи на 2024 рік

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Попередній розгляд:

1.Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про облік осіб, життю та здоров’ю яких завдано шкоди внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України (реєстр. № 10256, Кабінет Міністрів України)

Підготовка до другого читання:

1. Проект Закону про основи соціальної захищеності дітей, які постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України (реєстр. № 9042-1), друге читання

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю (реєстр. № 5344-д), друге читання

Попередній розгляд:

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проектів законів:

1. Про внесення змін до статті 60-2 Кодексу законів про працю України щодо дистанційної роботи (реєстр. № 10164, н.д. Мороз В.)

2. Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо удосконалення правого регулювання окремих питань надомної та дистанційної роботи (реєстр. № 10164-1, н.д. Третьякова Г.)

Інші питання

1. Пропозиції до проекту плану законопроектної роботи Верховної Ради на 2024 рік


Повернутись до календаря подій