24 листопада 2023
1030

 
У Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбудеться засідання Робочої групи з доопрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад (реєстр. №8222).

Предметом обговорення під час засідання будуть положення законопроекту щодо дати набрання чинності Законом після його прийняття, встановлення терміну, протягом якого Кабінет Міністрів України має забезпечити прийняття нових та приведення у відповідність із законом чинних підзаконних актів, внесення до законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про оплату праці», «Про Центральну виборчу комісію», «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», «Про управління об'єктами державної власності» та «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» змін, що випливають із положень законопроекту.

Засідання відбудеться у режимі відеоконференції на платформі Zoom. Відеозапис заходу можна буде переглянути на YouTube-каналі Комітету та його сторінці у Facebook.

 


Повернутись до календаря подій