04 жовтня 2023
1100

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин проведе чергове засідання у форматі відеоконференції.


Порядок денний (проект):

 Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1. Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, та протидії домашньому насильству в частині узгодження термінології з положеннями Стамбульської конвенції, реєстр. № 9502 від 17.07.2023, поданий народними депутатами України Дмитруком А.Г. та Гнатенком В.С.

2. Проект Закону України про внесення змін до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» щодо голосування за розгляд електронної петиції за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, реєстр. № 9416 від 26.06.2023, поданий народним депутатом України Юрченком О.М.

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

3. Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування, реєстр. № 10017 від 06.09.2023, поданий Кабінетом Міністрів України.

4. Проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України», реєстр. № 10063 від 18.09.2023, поданий народним депутатом України Шуляк О.О.

Різне.


Повернутись до календаря подій