26 вересня 2023
1200

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе круглий стіл на тему: «Запровадження будівельного інформаційного моделювання (ВІМ-технологій) на всіх етапах життєвого циклу об’єктів».

Під час заходу планується обговорити:

пропозиції, що надійшли до проекту закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження будівельного інформаційного моделювання (BIM-технології) на всіх етапах життєвого циклу об’єктів та науково-технічного супроводу об’єктів, удосконалення процедури обстеження об’єктів, прийнятих в експлуатацію в установленому законодавством порядку» (реєстр. № 6383), що готується до розгляду у другому читанні;

створення правових умов для використання сучасних технологій будівельного інформаційного моделювання;

застосування BIM в проектах відбудови та відновлення міських територій України.

До участі у роботі круглого столу запрошені народні депутати України, представники державних органів, громадського середовища, науковці.

Круглий стіл проводиться у режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

Контактні особи:

заступник керівника секретаріату Комітету Казімірова Ірина Ігорівна, тел. (044) 255 32 47, e-mail: kazimirova@rada.gov.ua;

старший консультант секретаріату Комітету Крамар Світлана Леонідівна, тел. (044) 225 23 72, e-mail: kramar@rada.gov.ua;

помічник-консультант народного депутата України Олега Дунди Бері Вікторія Марківна, тел. (044) 255 46 16, e-mail: dunda@rada.gov.ua.


Повернутись до календаря подій