10 серпня 2023
1500

 

Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування проведе засідання у режимі відеоконференції.

Порядок денний:

1. Про створення робочої групи щодо законодавчого врегулювання питання вимог до утримання та експлуатації фонду захисних споруд цивільного захисту та встановлення відповідальності за порушення цих вимог.

Законопроекти, до яких Комітет має подати свої пропозиції

2. Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо спрощення зміни цільового призначення земельних ділянок за для швидкої реалізації проектів з будівництва житлових будинків, об’єктів промисловості та інфраструктури у період дії воєнного стану на території України  (реєстр. № 9466 від 07.07.2023), н.д. Мороз В.В. та Юрченко О.М.

3. Проект Закону про внесення змін до розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» та деяких законів України щодо удосконалення механізмів оцінки відповідності транспортних засобів (реєстр. № 9460 від 04.07.2023), н.д. Заблоцький М.Б. та інші народні депутати України.


Повернутись до календаря подій