05 червня 2023
1100

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проведе чергове засідання в режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

Порядок денний:

I. Питання адміністративно - територіального устрою:

Про перейменування селища міського типу Нові Білярі Одеського району Одеської області.

Про перейменування села Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області.

Про перейменування селища міського типу Рудне Львівського району Львівської області.

Про перейменування села Ватутіне Харківського району Харківської області.

II. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про оновлення державної регіональної політики в умовах відновлення регіонів та територій від наслідків повномасштабної збройної агресії проти України (реєстр. №9241, н.д. В.Безгін, О.Літвінов, Л.Білозір, О.Аліксійчук, А.Клочко, Д.Чорний, А.Загоруйко, О.Качура, Д.Микиша, В.Войцехівський).

Про проекти законів:

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності залучення суб’єктів господарювання у сфері благоустрою та містобудівної діяльності (реєстр. №9233, н.д. О.Мовчан, О.Шуляк, А.Клочко, Л.Білозір, О.Аліксійчук та інші).

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності залучення суб’єктів господарювання у сфері благоустрою та містобудівної діяльності (реєстр. №9233-1, н.д.  А.Чорноморов та інші).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення управління багатоквартирними будинками (реєстр. №7029, із зауваженнями Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України).

III. Організаційні питання:

Про внесення змін до Плану роботи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на період дев'ятої сесії Верховної Ради України IX скликання щодо заходів, які будуть проводитися Комітетом або за його участю.

Про внесення змін до деяких рішень Комітету щодо утворення підкомітетів з питань співробітництва територіальних громад та регіонів, з питань цифровізації та реорганізації підкомітету з питань будівельних матеріалів Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Про Рекомендації круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на тему: «Комплексна реконструкція кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду: проблеми та перспективи».

Про створення Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з доопрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про здійснення комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду (реєстр. № 6458).

Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між Комітетом та Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України,  Міністерством оборони України,  Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України,  Національним військово-медичним клінічним центром «Головний військовий клінічний госпіталь», Благодійним фондом «Коло».

IV. Різне


Повернутись до календаря подій