11 травня 2023
1400

 

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій планує провести слухання «Освітні втрати й освітні розриви на рівні загальної середньої освіти: вимірювання та механізми подолання».

На захід запрошені керівники міністерств, національних академій наук, регіональних управлінь освіти, закладів освіти, науковці, представники громадських організацій.

Пряма трансляція слухань на сторінці комітету у  Facebook.

На сьогодні держава не володіє повною та достовірною інформацією щодо реального впливу як карантину, спричиненого пандемією, так і війною в Україні на рівень досягнення українськими школярами результатів навчання, визначених державними стандартами загальної середньої освіти. В Україні відсутні усталені процедури для дослідження рівня освітніх втрат і освітніх розривів на рівні загальної середньої освіти, а також не розроблено механізмів їх подолання. Через це держава не може приймати адекватних рішень у галузі освіти для компенсації та надолуження втраченого / недоотриманого.

Відтак, метою цих слухань є актуалізація питання формування цілісної державної політики щодо вимірювання освітніх втрат і освітніх розривів, які є наслідком пандемії COVID-19 та війни в Україні, а також механізмів їх подолання.

Очікується, що результатом слухань у Комітеті стане визначення комплексу заходів, необхідних для розроблення системи вимірювання освітніх втрат і освітніх розривів, яка може бути застосована й після скасування воєнного стану в Україні, а також конкретних механізмів компенсації освітніх втрат і освітніх розривів.

До участі у заході запрошені зацікавлені сторони, зокрема, народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Освітній омбудсмен України, представники органів управління освітою, педагогічні працівники, представники Світового Банку, експертного середовища (вітчизняні та міжнародні фахівці) та громадського сектору.

Посилання на матеріали слухань «Освітні втрати й освітні розриви на рівні загальної середньої освіти: вимірювання та механізми подолання»

https://drive.google.com/drive/folders/1jxjvKBFHBq3gP62jD4DFAzajZKJKhz_0?usp=share_link


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування