23 березня 2023
1100

 

Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації проведе чергове засідання в режимі відеоконференції.

Порядок денний:

Законопроекти з опрацювання яких Комітет визначено не головним:

1.Проект Закону України  про внесення змін до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" (реєстр. № 8410  від 01.02.2023р.) поданий  Кабінетом Міністрів України

2. Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування окремих адміністративних зборів у сфері ведення Державного земельного кадастру  (реєстр. № 8043 від 16.09.2022р.), поданий народним депутатом України Богданцем А. В. та іншими народними депутатами України.

3. Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань ідентифікації та верифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства (реєстр. № 8151 від 24.10.2022р), поданий народним депутатом України  Веніславським Ф.В.

4. Проект Закону України  про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питань ідентифікації та верифікації іноземців та осіб без громадянства у разі порушення вимог законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства  (реєстр. № 8154 від 26.10.2022р.), поданий народними депутатами України  Веніславським Ф.В. та іншими народними депутатами України.

5. Проект Закону України  про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров'я довкілля  (реєстр. № 6004-д від 04.01.2023р.), поданий народними депутатами України Бондаренко О. В. та іншими народними депутатами України.

6. Проект Закону про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації (реєстр. № 6177 від 18.10.2021) поданий народними депутатами України Тарасенком Т. П., Чернєвим Є. В., Лабою М. М. та іншими.

На виконання контрольної функції Комітету:

7. Про розгляд звітів основних суб’єктів національної кібербезпеки, визначених частиною другою статті 8 Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» щодо стану виконання заходів з питань забезпечення кібербезпеки держави за 2022 рік.


Повернутись до календаря подій

Версія для друку

Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування