06 жовтня 2022
0900

 

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк візьме участь у 8-му Саміті Голів Парламентів G20.

Віцеспікерка Олена Кондратюк очолить делегацію Верховної Ради України на 8-му Саміті Голів Парламентів G20. Парламентський саміт країн «Великої двадцятки», P20 - проходитиме 6-7 жовтня у Джакарті, Республіка Індонезія.

На порядку денному саміту - обговорення парламентського виміру нових проблем та викликів світового порядку денного, вирішення яких потребують уваги та об’єднання зусиль Парламентів, Глав держав і Урядів країн G20.

У саміті братимуть участь спікери парламентів країн G20, а також запрошені делегації з інших держав.

Заступниця Голови Верховної Ради візьме участь у роботі другої сесії Саміту P20 та представить позицію України під час панельної дискусії «Нові питання: Продовольча, енергетична безпека та економічні виклики».

Також О.Кондратюк проведе серію двосторонніх зустрічей зі спікерами та спікерками парламентів країн «Великої двадцятки».

«Для України участь у парламентському Саміті P20 – це спосіб донести інформацію на найвищому міжнародному рівні про руйнівні наслідки російського агресії. Про їх прямий і негативний вплив на енергетичну безпеку, глобальну економіку і подолання світової продовольчої кризи», - зазначила Олена Кондратюк.

«Світ має об’єднатися і надати всю необхідну підтримку Україні. Звертатимусь до Парламентів країн Групи двадцяти засудити і не визнавати фейкові «референдуми», проведені під дулами автоматів російських військових на тимчасово окупованих територіях України. Міжнародна спільнота має гарантувати безпеку і територіальну цілісність нашої держави, примусивши агресора до миру. Саме з таким основним меседжем братиму участь у Парламентському саміті G20», - підкреслила Віцеспікерка Олена Кондратюк.

Організаторами Парламентського саміту P20 виступають Палата представників Республіки Індонезія спільно з Міжпарламентським Союзом. Восьмий саміт Голів парламентів G20 передує саміту лідерів країн Групи двадцяти, який відбудеться в Індонезії 15-16 листопада 2022 року.


Повернутись до календаря подій