26 січня 2022
1430

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проводить засідання за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 18/2, зал № 11.

Порядок денний

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним

1. Про зміну дати призначення позачергових місцевих виборів у проектах постанов:

- «Про призначення позачергових виборів депутатів Прилуцької міської ради Прилуцького району Чернігівської області» (реєстр. №6058)

- «Про призначення позачергових виборів Криворізького міського голови Криворізького району Дніпропетровської області» (реєстр. №6116)

- «Про призначення позачергових виборів Володарського селищного голови Білоцерківського району Київської області» (реєстр. №6380)

- «Про призначення позачергових виборів Миколаївського сільського голови Дніпровського району Дніпропетровської області» (реєстр. №6448)

- «Про призначення позачергових виборів Тереблеченського сільського голови Чернівецького району Чернівецької області» (реєстр. №6449)

та про призначення позачергових виборів:

- Запорізького міського голови Запорізького району Запорізької області,

- Бердянського міського голови Бердянського району Запорізької області,

- Свалявського міського голови Мукачівського району Закарпатської області,

- Золотопотіцького селищного голови Чортківського району Тернопільської області,

- Седнівського селищного голови Чернігівського району Чернігівської області,

- Цебриківського селищного голови Роздільнянського району Одеської області

2. Проект Закону про внесення зміни до розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо спрощення розміщення технічних засобів електронних комунікацій (реєстр. №5811, друге читання, повторний розгляд)

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо присвоєння почесного звання «Батько-герой» (реєстр. №6162, М.Бардіна, А.Клочко, Л.Білозір, Д.Микиша, О.Корнієнко та інші)

4. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування (реєстр. №6401, н.д. Р.Лозинський, В.Безгін, О.Аліксійчук, А.Загоруйко, І.Гузь, А.Клочко, О.Літвінов, Л.Білозір, В.Поляк, Д.Микиша, В.Рубльов, Д.Гурін, І.Юнаков та інші)

5. Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України «Про поховання та похоронну справу» щодо особливостей поховання померлих одиноких громадян (реєстр. №6111, н.д. С.Кузьміних, В.Зуб)

6. Про повторний розгляд у другому читанні проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови (реєстр. №5241) із зауваженнями Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним

7. Проект Закону про транскордонне співробітництво (реєстр. №6082, КМУ, Д.Шмигаль)

III. Інші

8. Про внесення змін до рішення Комітету від 3 листопада 2021 року «Про обрання голів та членів підкомітетів Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування» щодо включення народного депутата України А.Загоруйко до складу підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування та підкомітету з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, ліцензування і страхування у будівництві

9. Про пропозиції Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної політики та містобудування до проекту порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий - липень 2022 року)

10. Про План роботи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на період сьомої сесії Верховної Ради України IХ скликання

11. Звіт Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіональної політики та містобудування за шосту сесію Верховної Ради України дев’ятого скликання (вересень 2021 року - січень 2022 року)

12. Про Розклад засідань Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на лютий 2022 року

13. Про інформацію Національної комісії зі стандартів державної мови щодо проведення іспитів громадянами, яким потрібно підтверджувати рівень володіння державною мовою для виконання службових обов'язків

14. Про інформацію Міністерства цифрової трансформації України щодо запровадження дистанційного електронного голосування на виборах в Україні

15. Про інформацію Міністерства освіти і науки України щодо дорожньої карти з вирішення питання фінансового забезпечення закладів загальної середньої освіти у 2022 році (відповідно до рішення Комітету від 15 грудня 2021 року)

16. Про моніторинг реалізації проекту «Місцеве спостереження за політичними процесами в Україні», що впроваджується Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА»

17. Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання

 18. Про Меморандум щодо співпраці між Комітетом  Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та проектом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні», що фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку SIDA та реалізується компанією SKL International щодо покращення якості публічних (у тому числі адміністративних) послуг, що надаються жителям територіальних громад та загальної підтримки впровадження реформи децентралізації

 


Повернутись до календаря подій