24 січня 2022
1300

 

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки проводить засідання 24 січня 2022 року, початок о 13:00.

Проект порядку денного:

1. Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Трирічного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Національної гвардії України на 2022 – 2024 роки.

     Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Річного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Національної гвардії України на 2022 рік.

2. Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Трирічного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Служби безпеки України на 2022 – 2024 роки.

     Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Річного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Служби безпеки України на 2022 рік.

3. Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Трирічного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Адміністрації Державної прикордонної служби України на 2022 – 2024 роки.

    Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Річного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Адміністрації Державної прикордонної служби України на 2022 рік.

4. Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Трирічного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на 2022 – 2024 роки.

    Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Річного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на 2022 рік.

5. Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Трирічного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Державного бюро розслідувань на 2022 – 2024 роки

    Погодження Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Річного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Державного бюро розслідувань на 2022 рік

6. Різне.


Повернутись до календаря подій