01 грудня 2021
1500

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин проведе засідання у форматі відеоконференції (вул. Банкова, 5-7, к. 418).

Порядок денний:

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

1. Проект Закону про державну політику у сфері подолання наслідків збройної агресії Російської Федерації проти Державного суверенітету України, реєстр. № 5271 від 18.03.2021 р., поданий н.д. Третьяковою Г.М. та іншими народними депутатами України.

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

2. Проект Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) стосовно осіб, причетних до порушення прав і свобод Нарімана Джелялова на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, реєстр. № 6335 від 22.11.2021 р., поданий н.д. Джемілєвим М. та іншими народними депутатами України.

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо децентралізації та розмежування повноважень органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою, реєстр.№ 6282 від 04.11.2021 р., поданий Кабінетом Міністрів України.

Інші питання

4. Про підсумки круглого столу на тему: «Актуальні питання інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство».

5. Про створення робочих груп з опрацювання проекту Закону України про надання захисту іноземцям та особам без громадянства (реєстр. № 3387 від 24.04.2020 р.), поданого н.д. Лубінцем Д.В., Горбенком Р.О. та іншими народними депутатами України.

6. Про виконання рішення Комітету від 28 квітня 2021 р. щодо оптимізації діяльності державної установи «Бердянська виправна колонія № 77».

Закрита частина

7. Про хід розслідування кримінальних проваджень за фактами  порушень прав люди  в Державній установі «Бердянська виправна колонія» № 77», та інших кримінальних провадженнях  щодо катувань та порушення прав громадян, фактів  можливого зловживання владою або службовим становищем, об’єднаних в одне провадження. (На виконання рішення  Комітету  від 17.02.2021 р.). 

Різне.


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування