26 жовтня 2021
0915

 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна – НАТО (UNIC), що відбуватиметься 26 та 27 жовтня у місті Одеса (вул. Пушкінська, 15, готель «Брістоль»).

У рамках заходу передбачено ряд дискусій, зокрема:

- Порядок денний реформ в Україні: Досягнення та виклики;

- Оцінка співробітництва Україна-НАТО;

- Виклики безпеці в Чорноморському регіоні: Українська перспектива;

- Виклики безпеці в Чорноморському регіоні:  Регіональні перспективи;

- Територіальний ревізіонізм Росії у Чорноморському регіоні;

- «Руський мир» в Чорноморському регіоні: Протидія російській підривній діяльності та дезінформації в Україні;

- Кримська платформа: Інструмент з деокупації Криму.

Учасники заходу:

Члени бюро ПА НАТО

Віце-президент ПА НАТО Аттіла МЕСТЕРХАЗІ (Угорщина)

Члени делегацій

Греція                  Теодора ЦАКРІ

Латвія                  Александрс КІРШТЕЙНС

Литва                   Аудроніус АЗУБАЛІС

Норвегія              Сверре МІРЛІ

Польща               Міхал ЩЕРБА

Португалія          Ана МІГЕЛЬ ДОС САНТОС

Іспанія                 Луїс РОДРІГЕС-КОМЕНДАДОР

Туреччина           Ахмет Берат КОНКАР

                            (Заступник голови, Політичний комітет)

                            Фікрі ІСІК

                            Ільхан КЕСІЧІ

                            Ахмет ЙИЛДИЗ

                            (Доповідач Підкомітету з трансатлантичних відносин)

Великобританія  Лорд АНДЕРСОН

Депутати Верховної Ради України

Олександр КОРНІЄНКО, Співголова UNIC, Перший заступник Голови Верховної Ради України

Іванна КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ («Європейська Солідарність»), голова Комітету з питань європейської інтеграції України до Європейського Союзу

Олександр МЕРЕЖКО («Слуга народу»), голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

Єгор ЧЕРНЄВ («Слуга народу»), Голова української делегації

Мар'яна БЕЗУГЛА («Слуга народу»), заступник Голови української делегації

Соломія БОБРОВСЬКА («Голос»), заступник Голови української делегації

Галина МИХАЙЛЮК («Слуга народу»)

Андрій КОЖЕМ'ЯКІН (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»)

Ірина ФРІЗ («Європейська Солідарність»)

Асоційовані делегації

Грузія                  Теона АКУБАРДІА 

                            Давид БАКРАДЗЕ

                            Іраклій БЕРАЯ

                            Владимир ЧАЧИБАЯ

                           Ніно ІОБАШВІЛІ


 


Повернутись до календаря подій