24 серпня 2021
1420

Позачергова сесія Верховної Ради України дев’ятого скликання проводиться відповідно до Розпорядження Голови Парламенту Дмитра Разумкова № 238 від 18 серпня 2021 року  з огляду на вимогу Президента України В. Зеленського про скликання позачергової сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та відповідно до частини другої статті 83 Конституції України, частини другої статті 11 Регламенту Верховної Ради України (м. Київ, вул. М. Грушевського, 5, сесійна зала).

Порядок денний позачергової сесії 24 серпня 2021 року

Про проект Закону про великий Державний Герб України (реєстр. № 5712).

 

До уваги ЗМІ!

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України Д. Разумкова № 204 від 16.07.2021 журналісти та оператори/фотокореспонденти ЗМІ працюють у пресцентрі парламенту (м. Київ, вул. М. Грушевського, 5, кулуари третього поверху) за наявності постійної картки акредитації, виданої Апаратом Верховної Ради України, та разових додаткових перепусток.

Допуск представників ЗМІ до будинку Верховної Ради України по вул. М. Грушевського, 5 через під’їзд № 1 та допуск операторів/фотокореспондентів з професійним обладнанням до ложі преси балкону здійснюється у порядку черги після отримання на відповідному посту охорони разової додаткової перепустки, що повертається на цей пост охорони після закінчення робочого дня.

З огляду на суттєві зміни в русі транспорту 23 серпня повідомляємо, що найближчі місця для під’їзду транспортних засобів до пл. Конституції – це Будинок офіцерів (вул. М. Грушевського, 30/1) та перетин вул. Шовковичної і вул. Інститутської, далі до Верховної Ради України можна дістатися пішки.

Також нагадуємо про необхідність мати  при собі паспорт та картку акредитації.

Чекаємо на вас і дякуємо за розуміння.


Повернутись до календаря подій