14 травня 2021
1600

 


З 14 по 17 травня 2021 року проходитиме весняна сесія Парламентської Асамблеї НАТО, захід буде проведено в онлайн-режимі у зв’язку із епідеміологічною ситуацією у світі.

У роботі Парламентської Асамблеї НАТО братиме активну участь Постійна делегація Верховної Ради України на чолі із  Головою делегації Єгором Чернєвим.

Під час церемонії офіційного відкриття сесії заплановано виступ Президента ПА НАТО Джеральда Едварда Конноллі та представників делегацій. Цього ж дня відбудеться засідання Політичного Комітету ПА НАТО, у ході якого буде розглянуто низку проектів доповідей на тему політичних та безпекових викликів. У тому числі буде представлено проект доповіді Брендана Бойла «Протидія тривалим російським геополітичним та ідеологічним викликам». У документі, зокрема, йдеться про російську агресію на території України, порушення міжнародного права Росією через незаконні спроби окупації Криму та численні порушення прав людини на його території.   

Також заплановано проведення засідань комітетів ПА НАТО: з питань цивільного виміру безпеки, з питань економіки і безпеки, з питань захисту та безпеки, з питань науки і техніки, порядком денним яких передбачено розгляд проектів доповідей та дискусії на визначені теми.

17 травня буде проведено пленарне засідання Парламентської Асамблеї НАТО, де з промовою виступить Президент ПА НАТО Джеральд Едвард Конноллі та Заступник Генерального секретаря НАТО Мірча Дан Джоане.

Деталі програми за посиланням: Spring Session - Press Programme - EN (nato-pa.int)

Відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ymnWe7voNzg&list=PL78lSMLjMVWpBwV-x76U4ArcpXybpYjeL


 


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
22 червня 2021, 09:00
22 червня 2021, 09:00
23 червня 2021, 09:00
23 червня 2021, 09:00
24 червня 2021, 09:00
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування