26 квітня 2021
1230

За ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 26 квітня 2021 року о 12:30 год. відбудеться відкриття тижневої тематичної фотовиставки «Чорнобиль. 35», а також брифінг керівництва Комітету для засобів масової інформації з нагоди 35-х роковин від дня аварії на Чорнобильській АЕС.

Захід проводиться з метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Фотоекспозиція «Чорнобиль. 35» триватиме з 26 до 30 квітня за адресою: м.Київ, вул. М. Грушевського, 5, кулуари 3-го поверху будівлі Парламенту.

 

До уваги ЗМІ!

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України Д.Разумкова № 291 від 05.10.2020 журналісти та оператори/фотокореспонденти ЗМІ працюють у пресцентрі парламенту (м.Київ, вул. М.Грушевського,5, кулуари третього поверху) за наявності постійної картки акредитації, виданої Апаратом Верховної Ради України, та разових додаткових перепусток.

Допуск представників ЗМІ до будинку Верховної Ради України по вул. М.Грушевського, 5 через під’їзд № 1 та допуск операторів/фотокореспондентів з професійним обладнанням до ложі преси балкону здійснюється у порядку черги після отримання на відповідному посту охорони разової додаткової перепустки, що повертається на цей пост охорони після закінчення робочого дня.


Повернутись до календаря подій